Polski.FM - Promujemy największe wydarzenia kuturalne w USA!

"Zabawa, zabawa" - Sobota 8pm, Big Cinemas, NILES

“Zabawa, zabawa” – Sobota 8pm, Big Cinemas, NILES

“Zabawa, zabawa” – Sobota 8pm, Big Cinemas, NILES

Kiedy01/05/2019

Starts8:00 pm

MiejsceBig Cinemas, NILES

Adres9180 W Golf Rd Niles, IL 60714

Zabawa zabawa  to najnowsze dzieło Kingi Dębskiej, autorki przeboju Moje córki krowy. Film zaprezentuje trzy przeplatające się historie kobiet, mających problem z alkoholem.

W rolach głównych w filmie wystąpiły: Agata Kulesza, Dorota Kolak oraz Maria Dębska. Na ekranie towarzyszą im m.in.: Marcin Dorociński, Mirosław Baka, Przemysław Bluszcz, Jowita Budnik, Barbara Kurzaj, Marian Dziędziel oraz Tomasz Sapryk. Scenariusz filmu reżyserka napisała wspólnie z Miką Dunin, najsłynniejszą polską blogerką piszącą o kobiecym piciu. Został on doskonale udokumentowany i uwiarygodniony rozmowami z wieloma kobietami, zmagającymi się z nałogiem.

Oficjalny opis: 40-letnia prokurator Dorota (Agata Kulesza) pije, by – jak sama mówi – „nie zwariować”. Zasłaniając się immunitetem, ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Skutecznie pomaga jej w tym mąż, znany polityk (Marcin Dorociński). Studentka Magda (Maria Dębska) lubi ostro imprezować, ale świetnie się uczy i ma super pracę, więc nikt nie robi jej z tego wyrzutów. Dla szanowanej chirurg – Teresy (Dorota Kolak) każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Alkoholu nie odmawia sobie nawet w pracy, w szpitalu dziecięcym, którego jest ordynatorem. Wkrótce, w życiu każdej z kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Czy wspierane przez rodziny i przyjaciół bohaterki zdążą go w porę pokonać?