Polski.FM - Promujemy największe wydarzenia kuturalne w USA!

"Listy do M.2" - znakomita komedia. New Jersey 9 stycznia 2016

“Listy do M.2” – znakomita komedia. New Jersey 9 stycznia 2016

“Listy do M.2” – znakomita komedia. New Jersey 9 stycznia 2016

Kiedy01/09/2016

Starts5:00 pm

MiejsceHawthorne Theatres

Adres300 Lafayette Ave Hawthorne, Nj 07506

Listy do M. 2″ przechodzą do historii! Najlepsze otwarcie polskiego filmu wszech czasów. Dystrybuowana przez Kino Świat produkcja TVN zdetronizowała wieloletniego lidera Pana Tadeusza” – i przebiła wynik otwarcia bondowskiego Spectre”.

Kontynuacja najpopularniejszej kinowej komedii ostatnich 25 lat zanotowała najlepsze otwarcie polskiego filmu w historii. Komedię w zaledwie trzy dni obejrzało łącznie 586,610 widzów. A wliczając pokazy przedpremierowe blisko 655 000 widzów. Z takim wynikiem Listy do M. 2″ zadebiutowały jako numer jeden polskiego box office’u, bijąc również świetny rezultat otwarcia pierwszej części Listów do M.” (367,447 widzów).

Od wydarzeń znanych z Listów do M.” minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej Stuhr), który znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska), wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny, co prowokuje jego syna Kostka (Jakub Jankiewicz) do obmyślenia sprytnej, świątecznej intrygi z pierścionkiem zaręczynowym w tle. Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia Wróblewska), ale teraz, tuż przed Bożym Narodzeniem, ich rodzina musi zmierzyć się wspólnie z nową, trudną sytuacją, związaną ze zdrowiem Małgosi. Karina (Agnieszka Dygant)- obecnie wzięta pisarka i Szczepan (Piotr Adamczyk) – teraz taksówkarz, rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają. Związek Betty (Katarzyna Zielińska) i niegrzecznego” Mikołaja Mela (Tomasz Karolak) nie przetrwał próby czasu, Betty wychowuje ich synka Kazika z nowym partnerem Karolem (Marcin Perchuć). Czy Mel zdoła udowodnić, że zasługuje na miłość syna i stać się dla Kazika prawdziwym superbohaterem? Wladi (Paweł Małaszyński) wciąż kieruje Agencją Mikołajów, wspierany przez niezawodną Larwę (Katarzyna Bujakiewicz) i nową pracownicę – Magdę (Magdalena Lamparska), która mocno namiesza w związku popularnego muzyka Redo (Maciej Zakościelny) i Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Rodzice (Małgorzata Kożuchowska, Waldemar Błaszczyk) zmagają się ze zbuntowanym nastoletnim synem, kontestującym Wigilię