Polski.FM - Promujemy największe wydarzenia kuturalne w USA!

Komedia MAYDAY - Fort Lauderdale, Floryda - ODWOŁANE

Komedia MAYDAY – Fort Lauderdale, Floryda – ODWOŁANE

Komedia MAYDAY – Fort Lauderdale, Floryda – ODWOŁANE

Kiedy03/29/2020

Starts7:30 pm

MiejsceSavor Cinema

Adres503 SE 6th Street Fort Lauderdale, FL 33301

W trosce o zdrowie Państwa oraz w związku z wprowadzeniem przez prezydenta Donalda Trumpa stanu zagrożenia wynikającym z rozprzestrzeniania się koronawirusa podjęliśmy decyzję o ODWOŁANIU seansu. O nowej dacie projekcji poinformujemy, jak tylko zostanie ustalona. Pieniądze za bilety zakupione na stronie mojbilet.com zostaną zwrócone bezpośrednio na kartę w ciągu 5-7 dni biznesowych.

Dwie żony to nie zdrada? Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki!
Jeden mężczyzna, dwie żony i setki kłopotów, w których nie pomoże żadne „mayday” ani „S.O.S”! Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę.
Jedna z najlepszych komedii świata doczekała się ekranizacji. „Mayday” to film reżysera przebojów „Planeta Singli 2” i „Planeta Singli 3” oraz współscenarzystki hitów „Lejdis” i „Śniadanie do łóżka”. W rolach głównych niezawodna komediowa obsada: Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Adam Woronowicz i Andrzej Grabowski. Scenariusz filmu powstał na podstawie sztuki, która podbiła serca widzów na całym świecie od europejskich stolic aż po nowojorski Broadway, a w samej Polsce wystawiana była tysiące razy w kilkudziesięciu teatrach na terenie całego kraju.