Polski.FM - Promujemy największe wydarzenia kuturalne w USA!

Kabaret Młodych Panów & Ewa Błachnio & Pan LI - Nowy Jork

Kabaret Młodych Panów & Ewa Błachnio & Pan LI – Nowy Jork

Kabaret Młodych Panów & Ewa Błachnio & Pan LI – Nowy Jork

Kiedy02/02/2020

Starts3:00 pm

MiejsceMelrose Ballroom

Adres36-08 33rd Street Queens, NY 11106

Posiadający kilkunastoletnie doświadczenie na kabaretowej scenie, BEZCZELNIE MŁODZI Panowie nie próżnują i zdobywają kolejne szczyty w swoim dorobku artystycznym. Wywodzą się z Rybnika, ale obecnie doprowadzają do łez – ze śmiechu oczywiście – fanów nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami.

Ich społeczno-obyczajowy humor z dużą dawką ironii i dystansu do tego co aktualnie się dzieje sprawia, że zyskują nie tylko coraz szersze grono wiernych fanów, ale także uznanie krytyków. Zdobyli najwyższe laury we wszystkich liczących się konkursach i festiwalach kabaretowych z RYJKIEM i PAKĄ na czele. Skecze i piosenki kabaretu prezentowane były w programach telewizyjnych na antenach Telewizji Polskiej, Polsatu i TVN i innych.

Mimo licznych sukcesów i ugruntowanej już pozycji w kabaretowym świecie nie spoczywają na laurach – stale się rozwijają, ciągle odkrywają swoje możliwości, krok po kroku przesuwając granice własnego profesjonalizmu. Tak, tak można coś robić jeszcze lepiej…

 

Ewa Błachnio czyli istny kombajn działalności przeróżnych! Aktorka kabaretowa – niegdyś widywana z Limem, ale przypudrowała oko… i aktorka dramatyczna – tak, koniecznie w tej kolejności..;). Czasem śpiewa, trochę tańczy, ale przyznaje, że lubi prowadzić… i to nie tylko swojego Harleya. Scena, ekran czy w eterze, a jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa! Szykujcie się na jej kolejne odsłony – ponoć pod choinkę dostała sztalugę, trykot, dłuto i fortepian…. Tak. To było spore drzewko! Scena, ekran czy w eterze, a jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa! Szykujcie się na jej kolejne odsłony – ponoć pod choinkę dostała sztalugę, trykot, dłuto i fortepian…. Tak. To było spore drzewko! Zabawne monologi z powodzeniem przeplata szalenie różnorodną warstwą muzyczną i właściwym sobie byciem „tu i teraz” z publicznością


Nazywam się Przemysław Lieske. Pan Li to mój zawodowy pseudonim. Jestem profesjonalnym iluzjonistą, artystą estradowym, komikiem i magikiem kabaretowym. Występuję od kilkunastu lat. Mój talent i sceniczne umiejętności docenili m.in. widzowie TVN, TV4 i telewizji Polsat. W 2017 zdobyłem pierwszą nagrodę na ogólnopolskim przeglądzie komików One Man Show w Koszalinie. Jako iżulionista (pijany iluzjonista) zachwyciłem jurorów 8. edycji programu “Mam Talent!”. Moją specjalnością są komediowe pokazy iluzji, magiczny stand up, mikroiluzje, klasyczne pokazy magii scenicznej oraz pokazy magiczne skrojone na potrzeby konkretnej imprezy.